Szybki kontakt

  Twój e-mail*

  Treść wiadomości

  Kancelaria prawna od spraw administracyjnych i gospodarczych

  Jesteśmy kancelarią prawną od spraw administracyjnych i gospodarczych. Nasz zespół złożony jest z doświadczonych prawników. Naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług prawnych dla przedsiębiorców. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprawach administracyjnych i gospodarczych, w tym w obszarze prawa handlowego. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta oraz dostosowanie rozwiązań do prowadzonego przez niego biznesu. Gwarantujemy szybką i efektywną komunikację oraz terminowe realizowanie powierzonych nam zadań.

  Jeżeli szukają Państwo kancelarii od spraw administracyjnych i gospodarczych, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Na jaką pomoc mogą liczyć klienci naszej kancelarii prawnej od spraw administracyjnych i gospodarczych?

  Świadczymy usługi w zakresie:

  • postępowań przed organami rządowymi i samorządowymi oraz sądami administracyjnymi (postępowania dotyczące m.in. nieruchomości – wywłaszczeń, uzyskiwania tytułu prawnego, procesu budowlanego, podatków lokalnych itp.)
  • postępowań z ubezpieczeń społecznych (sprawy dot. emerytur, rent, zasiłków i innych świadczeń ZUS/KRUS)
  • spraw z zakresu prawa handlowego (opracowywanie i analiza wzorów regulaminów, umów spółek, statutów i innych)

  Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, mając na celu ochronę interesów klientów. Nasz zespół składa się z prawników z wieloletnim doświadczeniem w obszarze prawa administracyjnego i gospodarczego. Jednocześnie prowadzimy kancelarię prawną od prawa pracy.

  Zawsze dostosowujemy nasze usługi do klienta, oferując kompleksowe rozwiązania prawne. Dążymy do osiągnięcia najlepszych rezultatów dla naszych klientów, korzystając z wiedzy i umiejętności. Zapewniamy pełną poufność i ochronę danych osobowych naszych klientów.

  Dlaczego warto skorzystać z obsługi kancelarii od spraw handlowych?

  Nasza kancelaria od spraw handlowych świadczy usługi doradcze i reprezentujące klientów w różnych sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Współpraca z nami gwarantuje:

  • oszczędność czasu – skorzystanie z naszej pomocy pozwala Państwu na skupieniu się na innych aspektach prowadzenia firmy, jednocześnie mając pewność, że wszystkie formalności prawne zostaną załatwione w sposób profesjonalny;
  • reprezentację w sporach handlowych – w przypadku konfliktów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej nasza kancelaria od spraw handlowych może reprezentować klienta w sądzie oraz negocjacjach z kontrahentami;
  • profesjonalizm, doświadczenie oraz wiedzę na temat obowiązujących przepisów. Dzięki temu klient może liczyć na rzetelną pomoc i wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności;
  • doradztwa strategicznego, takiego jak planowanie ekspansji biznesowej, zawieranie umów międzynarodowych czy ochrona własności intelektualnej. Dzięki temu przedsiębiorca może podejmować świadome decyzje, mając na uwadze aspekty prawne swojej działalności.

  Dzięki współpracy z naszą kancelarią mogą Państwo prowadzić działalność gospodarczą zgodnie z obowiązującymi przepisami, unikając niepotrzebnych problemów i ryzyka.

  Martyna Weiskopf:

  Z wykształcenia prawnik, ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wieloletni praktyk, współpracowała z licznymi kancelariami adwokackimi i radcowskimi, co pozwoliło na zdobycie doświadczenia w rzetelnej obsłudze klienta. Dodatkowo, od 2010 r. czynnie związana z branżą zarządzania nieruchomościami – zarówno mieszkalnymi jak i komercyjnymi

  Podpis