Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami

W ramach oferowanych usług zapewniamy pełną obsługę małych i dużych Wspólnot Mieszkaniowych, na którą składa się obsługa prawna, administracyjna, księgowa, finansowa i techniczna – zarówno w formie zarządzania nieruchomością wspólną jak i administrowania, tj. działania w ścisłej współpracy z Zarządem Wspólnoty, powołanym spośród właścicieli lokali.

Do obsługi nieruchomości wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie komputerowe, które nie tylko pozwala w możliwie najlepszy sposób prowadzić dokumentację Wspólnoty, ale również umożliwia mieszkańcom szybki i sprawny kontakt z zarządcą (administratorem) za pośrednictwem panelu klienta czy poczty elektronicznej.

Dzięki temu możliwe jest zgłaszanie usterek, awarii, zmiany danych osobowych czy kierowanie wszelkiego rodzaju wniosków i zapytań przez 24 h, 7 dni w tygodniu.

Szybki kontakt

    Twój e-mail*

    Treść wiadomości

    Martyna Weiskopf:

    Z wykształcenia prawnik, ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wieloletni praktyk, współpracowała z licznymi kancelariami adwokackimi i radcowskimi, co pozwoliło na zdobycie doświadczenia w rzetelnej obsłudze klienta. Dodatkowo, od 2010 r. czynnie związana z branżą zarządzania nieruchomościami – zarówno mieszkalnymi jak i komercyjnymi

    Podpis