Zarządzanie najmem

Dla klientów posiadających nieruchomości przeznaczone na wynajem oferujemy usługi polegające na bieżącej obsłudze najmu – tj. na zlecenie klienta wyszukujemy najemcę (według określonych preferencji właściciela), zawieramy w jego imieniu umowę najmu (na podstawie wzoru opracowanego przez nas we współpracy z klientem), pobieramy należne opłaty oraz stale kontrolujemy najemców w zakresie prawidłowego korzystania z przedmiotu najmu.

Prowadzimy również postępowania sądowe w zakresie egzekucji zaległych należności z tytułu najmu oraz postępowania eksmisyjne względem najemców, którzy nie opuszczają dobrowolnie zajmowanych nieruchomości.

Szybki kontakt

    Twój e-mail*

    Treść wiadomości

    Martyna Weiskopf:

    Z wykształcenia prawnik, ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wieloletni praktyk, współpracowała z licznymi kancelariami adwokackimi i radcowskimi, co pozwoliło na zdobycie doświadczenia w rzetelnej obsłudze klienta. Dodatkowo, od 2010 r. czynnie związana z branżą zarządzania nieruchomościami – zarówno mieszkalnymi jak i komercyjnymi