O Firmie

          Nasza kancelaria świadczy kompleksowe usługi z zakresu pomocy prawnej oraz zarządzania nieruchomościami. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, pomagamy naszym klientom w sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego czy gospodarczego. Jeżeli zachodzi potrzeba reprezentowania klienta przed sądami, organami państwowymi lub innymi podmiotami współpracujemy z doświadczonymi adwokatami celem zapewnienia zastępstwa procesowego.

            Ponadto oferujemy obsługę Wspólnot Mieszkaniowych w pełnym zakresie – prawnym, księgowym, administracyjnym, finansowym i technicznym.

         Wiemy, że renomę firmy buduje zadowolony klient, dlatego nieustannie dbamy o jakość świadczonych przez nas usług. Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy indywidualnie, tak samo traktujemy każdą z powierzonych w zarząd czy administrację nieruchomości. Z naszymi klientami pozostajemy w stałym kontakcie, na bieżąco informując ich o wszystkich sprawach. Doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat, w połączeniu z bezwzględnym przestrzeganiem tajemnicy zawodowej oraz należytą starannością w działaniu stanowi gwarancję naszej rzetelności.

         

Zalety współpracy z nami:

BEZPIECZEŃSTWOZapewniamy poczucie bezpieczeństwa w zamian za zaufanie

NAJWYŻSZA JAKOŚĆOferujemy najwyższą jakość usług nawet dla najbardziej wymagających klientów

CZAS DZIAŁANIADziałamy szybko i sprawnie aby załatwić Państwa sprawy bez zwłoki

INDYWIDUALNE PODEJŚCIEStosujemy indywidualne podejście do klienta, ponieważ każda sprawa jest inna

WSZECHSTRONNOŚĆOtaczamy klienta fachową opieką we wszystkich płaszczyznach działania

SZACUNEKKierujemy się zasadą wzajemnego szacunku, stosując praktykę równego dialogu z klientem